Lestijden zwemlessen en
-activiteiten

De lestijden worden in verband met de diverse Corona maatregelen per 1 oktober 2020 aangepast.

Mail voor meer informatie naar zwemmen@dekemenade.nl

 

Zwemlessen diploma A, B en C

 

Zwemles diploma A (2 keer per week 30 minuten les)

2 x per week 30 minuten op dinsdag én donderdag
Groep niveau 1 om 15.30 uur
Groep niveau 2 om 15.45 uur
Groep niveau 3 om 16.00 uur
Groep niveau 4 om 16.15 uur

of

2 x per week 30 minuten op woensdag én zaterdag
Groep niveau 1 op woensdag 13.45 of 14.45 of 15.45 uur en op zaterdag om 08.30 of 09.30 of om 10.30 uur
Groep niveau 2 op woensdag 14.00 of 15.00 of 16.00 uur en op zaterdag om 08.45 of 9.45 of om 10.45 uur
Groep niveau 3 op woensdag 14.15 of 15.15 of 16.15 uur en op zaterdag om 09.00 of 10.00 of om 11.00 uur
Groep niveau 4 op woensdag 14.30 of 15.30 of 16.30 uur en op zaterdag om 9.15 of 11.00 of om 12.00 uur

 

Zwemles diploma A (1 keer per week 60 minuten les)

1 x per week 60 minuten op woensdag
Groep niveaus 1 en 2 op woensdag 16.45 tot 17.45 uur
Groep niveaus 3 en 4 op woensdag 17.00 tot 18.00 uur

of

1 x per week 60 minuten op zaterdag
Groep niveaus 1 en 2 op zaterdag van 7.30 tot 8.30 uur óf van 11.45 tot 12.45 uur
Groep niveaus 3 en 4 op zaterdag van 7.45 tot 8.45 uur óf van 12.00 tot 13.00 uur

 

Zwemles diploma B (1 keer per week 60 minuten les)
Dinsdag van 16.30 tot 17.30 uur
Donderdag van 16.30 tot 17.30 uur

 

Zwemles diploma C (1 keer per week 60 minuten les)
Dinsdag van 16.45 tot 17.45 uur
Donderdag van 16.45 tot 17.45 uur

 

Zwemactiviteiten

 

Aqua Ranger (diploma 1, 2 en 3)
Vrijdag 18.00 tot 19.00 uur

 

Resque Ranger
Woensdag van 18.45 tot 19.45 uur

 

Aqua Sportief
Woensdag van 10.00 tot 11.00 uur
Vrijdag van 19.00 tot 20.00 uur

 

Baby- en Peuterzwemmen
Woensdag van 9.30 tot 10.00 uur

 

Hydro Walking & Hydro Spinning
Woensdag van 19.45 tot 20.45 uur
Donderdag van 10.30 tot 11.30 uur

 

Opleiding Snorkelen (diploma 1, 2 en 3)
Vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur

 

Opleiding Survival zwemmen (diploma 1, 2 en 3)
Vrijdag van 17.00 tot 18.00 uur

 

Warmwaterzwemmen
Dinsdag van 9.30 uur tot 10.30 uur
Donderdag van 9.30 uur tot 10.30 uur

 

Zeemeerminnen zwemmen (diploma 1, 2 en 3)
Vrijdag van 15.00 tot 16.00 uur

 

Baantjes zwemmen
Dinsdag van 10.30 tot 11.30 uur                                                                     Woensdag van 19.45 uur tot 20.45 uur

 

Stichting Onder Dak
Maandag 18.00 tot 18.30 uur
Woensdag 18.30 tot 19.00 uur
Zaterdag 7.00 tot 7.30 uur

 

Zwemles voor volwassenen
In overleg

 

1 op 1 zwemlessen
In overleg